CHOOSE LANGUAGE
Notification 2
Klāta ar smalkām zeltainām smiltīm uz rietumiem no mola, bet klinšu tuvumā uz austrumiem no mola pludmale pārsvarā ir akmeņaina.
Klinšu posms ar vairākām klinšu lāmām, kas ideāli piemērotas, lai tās izpētītu mazi bērni. Bērniem nepieciešama pieaugušo pavadība, jo paisuma laikā teritorija var būt bīstama.
Celts 1874. gadā, bet daļēji nopostīts ziemas vētrās 1924. gadā. Pārbūvēts 1926. gadā. Pašlaik mola galā ir paviljons ar sēdvietām. Uz mola atrodas vairāki kioski.
Pirmā bāka šeit tika uzcelta 1766. gadā. 1899. gadā tā nodega un tika nomainīta ar pašreizējo konstrukciju. Labos laika apstākļos atvērta apmeklētājiem.
Labi aprīkota piestātne dažāda veida laivām, kas paredzētas braukšanai jūrā.
Vieta mazai zvejas flotei, kas ikdienu nodrošina pilsētas zivju tirgu ar svaigām zivīm.
Izveidota 1992. gadā. Apkalpo vietējā glābēju komanda. Viņi reaģē uz krasta apsardzes stacijas vai arī briesmās esošu kuģu izsaukumiem.
Atvērts katru dienu, arī svētdienās, no 8:00 līdz 14:00.
Terminālis prāmim, kas pārvadā vieglās un kravas automašīnas, pasažierus un kravu uz un no Korkas Īrijā.
Augstu novērtēta skola profesionāliem nirējiem. Aprīkojumu iespējams izīrēt. Apmācības kursi ilgst 5 dienas. www.diving@professionals.kf Tālrunis: 757 700
Celta 1937. gadā, bet paplašināta un renovēta 2003. gadā. Pieder uzņēmumam “LuxuryBreaks”. 24 divvietīgi un 18 vienvietīgi numuri. Iekšējais peldbaseins. Tālrunis: 757 900
Sākotnējais krodziņš “Queen’s Head” 1991. gadā tika pārveidots par 3-zvaigžņu viesnīcu. 12 divvietīgi, 10 vienvietīgi numuri. Pieder Filam un Mērijai Voltersiem, kuri bija arī sākotnējā krodziņa īpašnieki. Restorāns gaida apmeklētājus uz pusdienām un vakariņām. Tālrunis 757 101
Maza viesnīca, ko vada Vendija Geitsa un viņas dēls Bobs. 6 divvietīgie, 8 vienvietīgie numuri. Populārs bārs. Dzīvā mūzika sestdienu vakaros. Ieeja no Medovleinas. Tālrunis: 757 333
Sasniedzams pa ceļu, kas ved Smaglera kalnā. Stāvlaukums no visām pusēm norobežots ar augstu dzīvžogu, lai noslēptu skatam furgonus un treilerus. Tie, protams, ir redzami ikvienam, kas dodas augšup kalnā, tomēr kalna izliekums neļauj tiem sabojāt skatu no virsotnes.
Stāvu klinšu posms 30 metru augstumā virs pludmales iepretim krasta apsardzes stacijai, kas atrodas Smaglera kalna virsotnē.
Atklāta 1946. gadā, neskatoties uz sīvu vietējo iedzīvotāju pretestību. Īpašnieki bija spiesti uzcelt visapkārt žogu un apstādīt to no visām pusēm ar biezu dzīvžogu.
Aprīkots ar šūpolēm un šūpošanās dēļiem. Mazus bērnus nevajadzētu atstāt bez uzraudzības.
Zālāja posms, kas apstādīts ar ošiem un nokarenajiem bērziem. Ir arī daži ziedoši krūmi. Izvietoti koka soliņi. Suņus turēt pie pavadas. Riteņbraukšana nav atļauta.
Liels āra baseins netālu no pludmales. Atvērts ikvienam bez maksas. Atspēriena dēlis divos augstumos. Uzrauga kvalificēts peldēšanas instruktors. Atvērts no 7:00 līdz 19:00 katru dienu no 1. maija līdz 30. septembrim.
Mazs dekoratīvs dīķis tirgus laukuma centrā ir izrotāts ar trim vēlīnā Viktorijas laikmetā kaltām dzelzs strūklakām.
Uzcelta pirms apkārtējā teritorija platība tika izveidota par bērnu rotaļu laukumu. Vakaros tajā joprojām uzstājas vietējās popgrupas.
Divi mazi rotaļu baseini maziem bērniem, katrs savā estrādes pusē.
Divi mazi rotaļu baseini maziem bērniem, katrs savā estrādes pusē.
Trevors Kārlails un viņa asistents piedāvā taksometru un mini-busu pakalpojumus, kurus labprāt izmanto pilsētas iedzīvotāji. Tālrunis: 757100
Vietējais policijas iecirknis pašlaik izmanto īpaši tam celtu ēku, tādējādi aizstājot pagaidu mītnes vietu, kuru tie izmantoja pēdējos piecus gadus. Komandas sastāvā ir policijas iecirkņa vadītājs, divi policisti un trīs policistes. Dienesta laikā policijas forma ir dzeltenas atstarojošas jakas. Tālrunis: 757 999
Anita un Rons Teilori pārveidojuši savas mājvietas tuvumā esošo bijušo mācītājmuižu Sentdžeimsa ielā 16 par populārāko naktsmītni ar brokastīm visā pilsētā. Tālrunis: 757 444. www.anita~ronb@b.jh
Atrodas netālu no dzelzceļa stacijas un tā ir centrālais punkts vairākām autobusu kompānijām, kas nodrošina satiksmi starp reģiona pilsētām un ciematiem. Autobusu kustības saraksts un biļešu iegāde internetā: www.wessex@bus.tr Kases atvērtas no 7:00 līdz 22:00.
Atrodas pludmales aizmugurējā daļā – no glābšanas laivu stacijas līdz klintīm austrumos pie krasta apsardzes stacijas. Uz tās atrodas vairāki uzkodu bāri un kioski, kas tirgo pludmales cepures un sauļošanās aizsargkrēmus, kā arī nojumes, kur iespējams izīrēt pludmales atpūtas krēslus un piepūšamos matračus.
“Hong Kong” ir vienīgais restorāns pilsētā, kur iespējams nobaudīt ķīniešu virtuvi. Atrodas netālu no Haistrītas rietumu gala. Piedāvā arī ēdienu līdzņemšanai.
Iepriekšējās sezonas sākumā to atvēra Sintija Bleka, un kafejnīca piedod eksotisku noskaņu Haistrītai, ar krāsaino jamaikiešu dizainu, oranžajiem galdiem un krēsliem uz ietves.
Atrodoties starp tūrisma biroju un kafejnīcu "Jamaican", veikals apmierina gan sporta brālības biedru, gan atpūtnieku vajadzības. Vada Vatsonu brāļi, kas ir vietējie burāšanas entuziasti.
Orientējoties pārsvarā uz jauniešu tirgu, šis veikals tika atvērts pirms trīs gadiem. Ieguvis popularitāti ar apģērbu izklaidēm un pludmalei.
Pilsētas centrālais punkts. Bruģēts ar vietējo marmoru, laukuma vidū atrodas mazs baseins ar strūklakām centrā. Augļu un dārzeņu tirgus otrdienās un sestdienās šeit ir jau kopš 1905. gada. Nesen tika pievienoti arī citi stendi, kur tirgo zivis, gaļu un saldumus.
Vienmēr rosīgs un tā darbinieki vienmēr gatavi sniegt draudzīgu padomu apmeklētājiem. Šeit iespējams iegādāties plašu grāmatu klāstu tūristiem, kā arī kompaktdiskus. Birojs organizē izbraucienus uz vēsturiskiem un kultūras apskates objektiem, kā arī piedāvā ekskursijas pa pilsētu gida pavadībā, kuras vada vietējie brīvprātīgie. Katrs darbinieks pārvalda kādu svešvalodu. Tālrunis 757 119
Celta 1527. gadā mazas romiešu villas vietā, bet nopostīta zibens spērienā 1913. gadā. Atjaunota pēc Pirmā pasaules kara. Rīta dievkalpojums svētdienās 11:30. Vakara dievkalpojums 18:30.
Baznīcas austrumu pusē. Tagad tā ir pārpildīta un tajā nav vietas jaunām kapavietām. Tiek plānota teritorijas paplašināšana, darbiem jāsākas vasaras vidū.
Pilsētas slimnīca atrodas uz dienvidiem no prāmja termināļa netālu no upes. Tā ir galvenā slimnīca, ar noslogotu neatliekamās palīdzības nodaļu. Futbola laukums blakus slimnīcai tiek izmantots kā nosēšanās laukums glābšanas helikopteram, kas atgādā jūras negadījumos cietušos.
Krodziņš atrodas aptuveni Haistrītas vidū dienvidu pusē, starp pasta ēku un interneta kafejnīcu. Īpašnieki ir bijušais izpletņlēcējs Maiks Klifords un viņa partnere Dženeta. Piedāvājumā ir "dzīvais" alus un vietējais sidrs. Karstie un aukstie ēdieni ir uz vietas gatavoti un piesaista daudzus klientus. Nav ne televīzijas, ne mūzikas. Sestdienu vakaros šeit tiek rīkots šautriņu mešanas čempionāts.
Blakus slimnīcai. To izmanto vietējā skola un pilsētas futbola komanda.
Pamatskola bērniem vecumā no 7 līdz 11 gadiem. Šeit ir arī bērnudārzs jaunākiem bērniem.
Karalienes Elizabetes ceļa dienvidu pusē, blakus pievedceļam, kas ved uz prāmja termināli. Vada Valters Eškrofts, pilsētas mēra dēls. Atvērts no 6:00 līdz 23:00. Tālrunis: 757 808. Piedāvā arī nelielus automašīnu remontdarbus.
Vesterlijas upe sākas Hempšīrā, tek cauri daudziem lauku apgabaliem savā 46 jūdžu garajā ceļā uz jūru rietumu virzienā.
Atrodas pretī slimnīcas piebrauktuvei. Lielveikalam ir plaša autostāvvieta. Vasaras sezonā no maija līdz septembra beigām tas ir atvērts 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Daļa no nacionālās lielveikalu ķēdes. Tālrunis: 757128.
“Book-worm” („Grāmatu tārps”) Haistrītas dienvidu pusē uz dienvidiem no viesnīcas "Victoria". To vada Nikolass Stendens, antikvariāta darbinieks, kurš raksta grāmatas par antikvariātiem. Piedāvājumā plašs grāmatu klāsts mīkstos vākos atpūtniekiem, kā arī vietējās kartes un attēlu pastkartes.
Vada jauns IT entuziasts Ivans Šarps un viņa sieva Penija. Atvērta katru dienu no 14:00 līdz 22:00. Par 1 mārciņu pieejama pus stunda interneta plus tasīte lieliskas kafijas un kūka vai sviestmaize. Pārdošanā arī zibatmiņas un printeru kasetes.
Atrodas netālu no autoostas, piedāvājumā neapšaubāmi augstākās klases pakalpojumi. 4 divvietīgie numuri ar labierīcībām. Neliela ēdamistaba, sauļošanās terase un jauks dārzs. Agrāk ēka bija ciemata policijas iecirknis, vēlāk policija pārcēlās uz jaunām telpām. Tālrunis: 757 211
Vieta, ko noteikti jāapmeklē, jo šeit ir ne tikai lieliska gliemežvāku kolekcija, bet arī precīzs miniatūrs pilsētas modelis, ko veidojis nu jau pensionēts bijušais pilsētas ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vadītājs.
Kinoteātrī “Empress” filmas tiek rādītas no tā laika, kad skaņu kino tika izgudrots. Sēdvietas tika nomainītas 2004. gadā. Nepārtraukti seansi no 14:00. Šonedēļ: “Pusnakts katastrofa”. Nākamnedēļ: “Zombiju karš”.
Atvērta katru dienu, izņemot svētdienas no 20:00 līdz pusnaktij. Atrodas pagraba telpās zem muzeja. Dzīvā mūzika vietējo grupu izpildījumā. Ieeja ir 2 mārciņas vai 9 mārciņas apmeklējumam divām nedēļām.
Miera osta, kur iespējams palasīt nacionālos un vietējos laikrakstus. Šeit ir informācijas centrs un bezmaksas internets uz 15 minūtēm.
Atrodas Haistrītas austrumu galā un redzams visā tās garumā. Tas tika izveidots 1920. gadā Pirmā pasaules karā kritušo piemiņai. Vēlāk tika pievienoti arī to kritušo vārdi, kuri gāja bojā 1939. - 1945. gada karā.
Dr. Penelope Mīda pieņem no 9:00 līdz 13:00 darba dienās Karalienes Elizabetes ielā 7. Tālrunis: 757 600. Viņas partneris, Dr. Laurens Kings pieņem tajā pašā laikā blakus ēkā. Tālrunis: 757 000
Misters Čārlzs Drapers ir ciemata zobārsts kopš 1986. gada. Zobārstniecības prakse atrodas Karalienes Elizabetes ielā 1, tirgus laukuma stūrī.
Atrodas blakus zobārstniecībai Karalienes Elizabetes ielā 3. Atvērta darbdienās no 9:30 līdz 17:00. Gada sākumā to atvēra pensionēta skolotāja Sallija Prinsa kopā ar savu vīru grāmatvedi.
Līdztekus tradicionālajiem matu griezumiem, Tims un Marks specializējas arī Londonā noskatītajos eksotiskajos griezumos. Līdz šim viņi gan vēl nav iekarojuši plašu vietējo vīriešu atsaucību. Pieteikties pa tālruni: 757 996
Trīs zāles, nevis cietā seguma korti. Blakus peldbaseinam. Ikviens ir aicināts uzspēlēt. Ja nepieciešams izīrēt bumbiņas vai raketes, zvaniet tenisa trenerim: 757 987.
Mīnu traleris, kuru torpedēja vācu zemūdene 1944. gadā, guļ līča jūras dibenā. Bēguma laikā ir redzams vienīgi kuģa masts un priekšgals. Kuģis ir norobežots ar bojām.
Maza jahtu piestātne, kas atrodas ostas pusē uz salas.
Tirgus laukuma rietumu pusē. Tajā atrodas pilsētas dome.
“Barbara” nodrošina pietiekamu darbu zobārstam, jo plašais neatvairāmo konditorejas izstrādājumu klāsts apdraud pat visstiprākā cilvēka gribasspēku.
Koka plosts ar nelielu atspēriena dēli un metāla pakāpieniem ir nostiprināts jūras gultnē aptuveni 40 metrus no krasta.
Kvalificēti glābēji, kas uz maiņām rūpējas par peldētāju drošību. Pilda savu pienākumu no 6:00 līdz 20:00 no 1. maija līdz 30. septembrim.
Galvenā pilsētas maģistrāle, kas stiepjas no tirgus laukuma rietumos līdz kara memoriālam austrumos. Tajā atrodami vairums veikalu.
Savieno pilsētu ar reģiona galvaspilsētu Ekseterā, pa ceļam pieturot vairākās mazās pilsētās gar krastmalu.
Šaurs gājēju celiņš, kas savieno Medovleinu ar Viktorijas ielu. Tas ir ievērojams ar lielo savvaļas puķu dažādību un rudenī ar kazeņu pārpilnību.
Galvenā piekļuve visvairāk fotografētajai dzelzceļa stacijai, kas celta 1897. gadā.
Stiepjas no tirgus laukuma līdz upei.
Haistrītas pašā galā, dienvidu pusē. Neliela aptieka, kas nodrošina visu vajadzīgo ģimenes vajadzībām un atpūtniekiem. Tā pieder un to vada atvaļināts armijas ārsts Sems Džeimss un viņa sieva Elisone. Tālrunis: 757 121
Bezmaksas stāvvieta. Noslogota nedēļas nogalēs. Nav pieejama furgoniem un treileriem.
Labi aprīkots IT centrs, ko vada labi izglītota un zinoša jauna komanda. Klēpjdatoru un viedtālruņu labošana un atjaunināšana. Viņu pakalpojumi ir ļoti pieprasīti sezonas laikā.
Agrākā izgāztuves teritorija - šis zemes gabals tuvu pludmalei tika labiekārtots 1953. gadā, lai atzīmētu pašreizējās karalienes kronēšanu.
Agrāk zināms kā Šeparda ceļš. Iela, kas ved ārpus pilsētas, tika pārdēvēta, kad valdniece svinēja savu jubileju.
Otrs pilsētas zivju restorāns. Iesākumā te bija zivju un ceptu kartupeļu pārdotava, kuru par pašreizējo restorānu pārveidoja atvaļināts jūrnieks Diks Hadoks un viņa sieva Dorīna.
Stiepjas no upes līdz jūras krastam, līdz zivju tirgum.
Stiepjas no Karalienes Elizabetes ielas līdz kino un muzejam.
Populārs zivju restorāns ar klientūru no plaša apvidus. Piedāvā svaigas zivis, ko noķēruši vietējie zvejnieki. Restorāna īpašais piedāvājums ir austeres un gliemenes.
Atvērtas katru dienu visas dienas garumā. Nevainojamā tīrībā tās uztur vietējo brīvprātīgo komanda.
Atvērtas katru dienu visas dienas garumā. Nevainojamā tīrībā tās uztur vietējo brīvprātīgo komanda.
To var sasniegt, ejot pa gājēju celiņu iepretim autoostai, vai pa īsu taciņu, kas atiet no skolas ceļa. Ezera krastā ligzdo pīles un citi ūdensputni. Suņus jātur pie pavadas.
Neliela bet ļoti aktīva pasta nodaļa, nodrošinot vairāk nekā tikai pasta pakalpojumus. Pārdošanā avīzes, žurnāli un pastkartes, kā arī piens, maize un augļi. Atvērta sešas dienas nedēļā no 8:00 līdz 18:00. Atvērta arī no 8:00 līdz 12:00 svētdienās: pakalpojums, ko augstu novērtē ciemata iedzīvotāji un viesi.
Paceļas virs klintīm un iezīmē pludmales austrumu robežu. Lielisks skats pāri līcim un uz salu.
Pārsvarā paredzēta nelieliem kravas kuģiem, taču reizēm uzņem arī lielus kruīza lainerus.
Darbojas 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā un to apkalpo Nacionālās krasta apsardzes darbinieki, informējot glābšanas laivu staciju un / vai vietējo glābšanas helikopteru komandu par nepieciešamību sniegt palīdzību nelaimē nokļuvušajiem.
Pilsētas centrālā banka. Atvērta no 9:30 līdz 17:30 darba dienās, un no 10:00 līdz 12:30 sestdienās. Ārpusē pie ieejas ir bankomāts.
Bērzu un akvifoliju joslas nodrošina mājvietu plašai putnu sugu dažādībai šajā apvidū. Idillisks patvērums kājāmgājējiem. Sākotnēji tā bija daļa no plaša meža. Diemžēl aizsargāta ir vienīgi neliela atlikusī daļa no tā, taču tā ir izraudzīta kā platība zinātniskajai izpētei.
Iepriekš zināms kā Ugunsdzēsēju depo, tagad tas ir oficiāli zināms kā “Ugunsdzēsības un glābšanas dienests”. Jaunākās ugunsdzēsēju mašīans ir aprīkotas ar sarežģītām iekārtām, lai tiktu galā ar bīstamām situācijām, tai skaitā terorisma draudiem.
Piedāvā sešu mēnešu kursus, pārsvarā skolas beidzējiem tekstu apstrādē un pamata datorzināšanu apguvē.
Vērīgs un enerģisks acu ārsts, kas vairāk ir ieinteresēts nodrošināt klientiem labu redzi, nekā pārdot tiem nevajadzīgas brilles. Viņš piedāvā arī bezmaksas apmācību ikvienam, kas ir apņēmies izpildīt vienkāršus vingrinājumus acīm.
Nesens slimnīcas jaunievedums, kas nodrošina apmešanās vietu divpadsmit medmāsām, kas pārsvarā nāk no citām Eiropas Savienības valstīm.
Iespējams apskatīt vietējo mākslinieku gleznas.
Tā ir galvenā mītne zvejnieku savienībai - arodbiedrībai, kuru aktīvi atbalsta vietējie biedri.
Pieder pilsētas domei un tajā izmitināti skolotāji un citi ierēdņi.
Dažāda veida kuģu aprīkojuma un remonta materiālu piegādātāji.
Kioski, kuros var izīrēt pludmales atpūtas krēslus un piepūšamos matračus, kā arī iegādāties tādus pludmales piederumus kā sauļošanās krēms, saules cepures un lētas saules brilles.
Populāra vieta ģimenēm ar bērniem lietainās dienās. Virs tās ir luksusa dzīvokļi ar lielisku skatu uz jūru.
Populāra vieta, kur iegādāties apģērbu, gultas veļu, dvieļus, rotaļlietas un elektriskās ierīces. Restorāns augšējā stāvā ar jauku skatu uz pilsētu un pludmali.